JOGURT TEK. 2,8% mm DUKAT 180 g
€0.44
€2.44/kg · in 16 chains
at Boso
Average
€0.44 16 chains
Highest
€0.44 at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €0.44€2.44/kg
- Dukat €0.44€2.44/kg
- Gavranović €0.44€2.44/kg
- KTC €0.44€2.44/kg
- Konzum €0.44€2.44/kg
- Metro €0.44€2.44/kg
- NTL €0.44€2.44/kg
- Plodine €0.44€2.44/kg
- Ribola €0.44€2.44/kg
- Spar €0.44€2.44/kg
- Stanicpromotion €0.44€2.44/kg
- Studenacpromotion €0.44€2.44/kg
- Tommy €0.44€2.44/kg
- Trgocentar €0.44€2.44/kg
- Trgovina Krk €0.44€2.44/kg
- Vrutak €0.44€2.44/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850354000921. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€0.44 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Dukat
-
€0.44 (+0%)
Source: Dukat price list, store 730001, 3 Oct 2026 (dolac-2, zagreb)
- Gavranović
-
€0.44
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- KTC
-
€0.44
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
€0.44 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0001, 3 Oct 2026 (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Metro
-
€0.44 (+0%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- NTL
-
€0.44
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Plodine
-
€0.44
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€0.44 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
€0.44 (+0%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Stanic
-
€0.44; promotion started before our records (-33%)
Source: Stanic price list, store 131, 3 Oct 2026 (ŽITNJAK 1)
- Studenac
-
€0.44; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
€0.44 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
€0.44 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
€0.44
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Vrutak
-
€0.44 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV JOGURT TEKUĆI 2,8% mm 1 kg PET DUKATlowest at Dukat €1.35€1.35/l
- DUKAT JOGURT TEKUĆI 1.5 KG DUKATlowest at Dukat €1.93€1.29/l
- DUKAT JOGURT TEKUCI 2,8% 330 G DUKATlowest at Dukat €0.73€2.21/kg
- Dukat JOGURT TEK.DUKAT 2,8% 500 glowest at Dukat €1.19€2.38/l
- DUKAT mliječna industrija d.d. JOGURT TEKUĆI 230g MAXI DUKATlowest at Dukat €0.59€2.57/kg
- Dukat Dukat Jogurt tekući 2,8% mm 180 g_OClowest at Djelo Vodice €0.44€2.44/kg
Same price at every chain. What is this?