JOGURT TEK. 2,8% mm DUKAT 180 g
0,44 €
2,44 €/kg · u 16 lanaca
u Bosi
Prosječna
0,44 € 16 lanaca
Najviša
0,44 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 0,44 €2,44 €/kg
- Dukat 0,44 €2,44 €/kg
- Gavranović 0,44 €2,44 €/kg
- KTC 0,44 €2,44 €/kg
- Konzum 0,44 €2,44 €/kg
- Metro 0,44 €2,44 €/kg
- NTL 0,44 €2,44 €/kg
- Plodine 0,44 €2,44 €/kg
- Ribola 0,44 €2,44 €/kg
- Spar 0,44 €2,44 €/kg
- Stanicakcija 0,44 €2,44 €/kg
- Studenacakcija 0,44 €2,44 €/kg
- Tommy 0,44 €2,44 €/kg
- Trgocentar 0,44 €2,44 €/kg
- Trgovina Krk 0,44 €2,44 €/kg
- Vrutak 0,44 €2,44 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850354000921. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
0,44 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Dukat
-
0,44 € (+0%)
Izvor: cjenik Dukat, trgovina 730001, 3.10.2026. (dolac-2, zagreb)
- Gavranović
-
0,44 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- KTC
-
0,44 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
0,44 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Metro
-
0,44 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- NTL
-
0,44 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Plodine
-
0,44 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
0,44 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
0,44 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Stanic
-
0,44 €; akcija je počela prije naših zapisa (-33%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Studenac
-
0,44 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
0,44 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
0,44 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
0,44 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Vrutak
-
0,44 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV JOGURT TEKUĆI 2,8% mm 1 kg PET DUKATnajniže u Dukatu 1,35 €1,35 €/l
- DUKAT JOGURT TEKUĆI 1.5 KG DUKATnajniže u Dukatu 1,93 €1,29 €/l
- DUKAT JOGURT TEKUCI 2,8% 330 G DUKATnajniže u Dukatu 0,73 €2,21 €/kg
- Dukat JOGURT TEK.DUKAT 2,8% 500 gnajniže u Dukatu 1,19 €2,38 €/l
- DUKAT mliječna industrija d.d. JOGURT TEKUĆI 230g MAXI DUKATnajniže u Dukatu 0,59 €2,57 €/kg
- Dukat Dukat Jogurt tekući 2,8% mm 180 g_OCnajniže u lancu Djelo Vodice 0,44 €2,44 €/kg
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?