Dukat Tekući jogurt 2,8% m.m.
1,93 €
1,29 €/l · u 18 lanaca
u Dukatu
Prosječna
3,07 € 18 lanaca
Najviša
3,69 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Dukat 1,93 €1,29 €/l
- Kauflandakcija 2,45 €1,63 €/kg
- Lidl 2,45 €1,63 €/kg
- Sparakcija 2,49 €1,66 €/kg
- Trgocentarakcija 2,49 €1,66 €/kg
- KTC 2,49 €1,66 €/kg
- Konzum 3,29 €2,19 €/kg
- Plodine 3,29 €2,19 €/kg
- Ribola 3,29 €2,19 €/kg
- Tommy 3,29 €2,19 €/kg
- Vrutak 3,29 €2,19 €/kg
- Metro 3,33 €2,22 €/kg
- Stridon 3,35 €2,23 €/kg
- Boso 3,40 €2,27 €/kg
- Studenac 3,49 €2,33 €/kg
- Djelo Vodice 3,59 €2,39 €/kg
- Gavranović 3,69 €2,46 €/kg
- Trgovina Krk 3,69 €2,46 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850354016038. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Dukat
-
1,93 € (-19%)
Izvor: cjenik Dukat, trgovina 730001, 3.10.2026. (dolac-2, zagreb)
- Kaufland
-
2,45 €; akcija je počela prije naših zapisa (-19%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Lidl
-
2,45 € (+26%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Spar
-
2,49 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (3,29 €, 29.9.) (-30%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Trgocentar
-
2,49 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (3,49 €, 30.9.) (-21%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- KTC
-
2,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
3,29 € (+8%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
3,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
3,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
3,29 € (+8%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
3,29 € (+10%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Metro
-
3,33 € (+13%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Stridon
-
3,35 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Boso
-
3,40 € (-7%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2412, 3.10.2026. (SAJMIŠTE 2, Vukovar)
- Studenac
-
3,49 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
3,59 € (+9%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Gavranović
-
3,69 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Trgovina Krk
-
3,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV JOGURT TEKUĆI 2,8% mm 1 kg PET DUKATnajniže u Dukatu 1,35 €1,35 €/l
- DUKAT JOGURT TEKUCI 2,8% 330 G DUKATnajniže u Dukatu 0,73 €2,21 €/kg
- Dukat JOGURT TEK.DUKAT 2,8% 500 gnajniže u Dukatu 1,19 €2,38 €/l
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV JOGURT TEKUĆI 2,8% mm 180 g DUKATnajniže u Bosi 0,44 €2,44 €/kg
- DUKAT mliječna industrija d.d. JOGURT TEKUĆI 230g MAXI DUKATnajniže u Dukatu 0,59 €2,57 €/kg
- Dukat Dukat Jogurt tekući 2,8% mm 180 g_OCnajniže u lancu Djelo Vodice 0,44 €2,44 €/kg