PIVO FAVORIT 4X 0,5 L LIMENKA
Lowest today
€4.81
€2.40/l · in 1 chain
at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €4.81€2.40/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €4.81 (2 Oct)
€4.81
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850172202668
- Plodine
-
€4.81
Source: Plodine price list, store 012, 3 Oct 2026 (J ZAKNA 12, PULA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- FAVORIT PIVO FAVORIT 0.5L LIMlowest at NTL €1.01€2.02/l
- FAVORIT PIVO FAVORIT 6PACK 0.5L LIMlowest at Plodine €7.09
- Favorit Favorit svijetlo pivo 0,5 l limlowest at Kaufland €1.39€2.78/l
- Favorit Favorit svijetlo pivo 6x0,5 l limlowest at Kaufland €7.19€2.40/l
- FAVORIT PIVO FAVORIT RADLER LIMETA-GREJP LIMENKA 6X0,5 Llowest at Spar €7.33€2.44/l
- FAVORIT PIVO FAVORIT 0,33 L LIMENKA 6-PACKlowest at Plodine €5.29