PIVO FAVORIT RADLER 6x0.5 L
Lowest today
€7.33
€2.44/l · in 2 chains
at Spar
Average
€7.65 2 chains
Highest
€7.97 at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Spar €7.33€2.44/l
- Plodine €7.97€2.66/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €7.33 (2 Oct)
€7.33
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850172202286. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€7.33 (+0%)
Source: Spar price list, store 87025, 3 Oct 2026 (umag bujska ul. via buie br. 1)
- Plodine
-
€7.97
Source: Plodine price list, store 010, 3 Oct 2026 (NOVIGRADSKA 24, UMAG)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Favorit Favorit Radler limeta i grejp 0,5 l PBlowest at Kaufland €1.15€2.30/l
- FAVORIT PIVO FAVORIT RADLER LIMETA GREJP 0,5 L BOCAlowest at Plodine €1.11€2.22/l
- FAVORIT PIVO FAVORIT RADLER LIMETA GREJP 1,8 L PETlowest at Plodine €2.94€1.63/l
- Favorit Favorit Radler limeta i grejp 6x0,5l limlowest at Kaufland €7.25€2.42/l
- ENP SUPPLY PIVO FAVORIT 0.50 RADLER LIM&GREJPlowest at Studenac €1.45