PIVO FAVORIT 4X 0,5 L LIMENKA
Najniža danas
4,81 €
2,40 €/l · u 1 lancu
u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 4,81 €2,40 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 4,81 € (2.10.)
4,81 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850172202668
- Plodine
-
4,81 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 012, 3.10.2026. (J ZAKNA 12, PULA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FAVORIT PIVO FAVORIT 0.5L LIMnajniže u NTL-u 1,01 €2,02 €/l
- FAVORIT PIVO FAVORIT 6PACK 0.5L LIMnajniže u Plodinama 7,09 €
- Favorit Favorit svijetlo pivo 0,5 l limnajniže u Kauflandu 1,39 €2,78 €/l
- Favorit Favorit svijetlo pivo 6x0,5 l limnajniže u Kauflandu 7,19 €2,40 €/l
- FAVORIT PIVO FAVORIT RADLER LIMETA-GREJP LIMENKA 6X0,5 Lnajniže u Sparu 7,33 €2,44 €/l
- FAVORIT PIVO FAVORIT 0,33 L LIMENKA 6-PACKnajniže u Plodinama 5,29 €