PASTETA PILECA 50 G VINDIJA
Lowest today
€0.93
€18.60/kg · in 1 chain
at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €0.93€18.60/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €0.93 (2 Oct)
€0.93
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850159130168
- Plodine
-
€0.93
Source: Plodine price list, store 129, 3 Oct 2026 (LJUBLJANSKA AVENIJA 2B, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- VINDIJA D.O.O. PAŠTETA PILEĆA 100 g KOKETAlowest at Studenac €1.09€10.90/kg
- VINDIJA D.O.O. PAŠTETA PILEĆA JETRENA 50 g KOKETAlowest at Studenac €0.65€13.00/kg
- CEKIN KIDS PAŠTETICA PIL JETR KIDS 25glowest at Stridon €0.32€12.80/kg
- Cekin PAŠTET.PILEĆA JETR. KIDS 100 glowest at Konzum €0.99€9.90/kg
- PAŠ.PILEĆA 30 g VINDIJAlowest at Studenac €0.55€18.33/kg
- CEKIN PAŠTETA PILEĆA JET 100g CRIJ VINDIJAlowest at KTC €0.77€7.70/kg