PAŠTETA 30 g VINDIJA
€0.55
€18.33/kg · in 5 chains
at Studenac
Average
€0.66 5 chains
Highest
€0.74 at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenac €0.55€18.33/kg
- Tommy €0.65€21.67/kg
- Ribola €0.66€22.00/kg
- Trgocentar €0.70€23.33/kg
- NTL €0.74€24.67/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850159130014. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€0.55
Source: Studenac price list, store T779, 3 Oct 2026 (Put Batude 1A, KOMIŽA)
- Tommy
-
€0.65 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10161, 3 Oct 2026 (RUĐERA BOŠKOVIĆA 18, SPLIT)
- Ribola
-
€0.66 (+0%)
Source: Ribola price list, store 006, 3 Oct 2026 (Kralja Kresimira 1 Kastel Kambelovac)
- Trgocentar
-
€0.70 (+6%)
Source: Trgocentar price list, store P080, 3 Oct 2026 (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- NTL
-
€0.74
Source: NTL price list, store 20688, 3 Oct 2026 (Cepinska 109, Beketinci, CEPIN)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- VINDIJA D.O.O. PAŠTETA PILEĆA 100 g KOKETAlowest at Studenac €1.09€10.90/kg
- VINDIJA D.O.O. PAŠTETA PILEĆA JETRENA 50 g KOKETAlowest at Studenac €0.65€13.00/kg
- CEKIN KIDS PAŠTETICA PIL JETR KIDS 25glowest at Stridon €0.32€12.80/kg
- Cekin PAŠTET.PILEĆA JETR. KIDS 100 glowest at Konzum €0.99€9.90/kg
- PAŠTETA 100G VINDIJAlowest at Djelo Vodice €1.10€11.00/kg
- VINDIJA CEKIN PRERADA PASTETA PILECA 50 G VINDIJAlowest at Plodine €0.93€18.60/kg