PASTETA PILECA 50 G VINDIJA
Najniža danas
0,93 €
18,60 €/kg · u 1 lancu
u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 0,93 €18,60 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 0,93 € (2.10.)
0,93 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850159130168
- Plodine
-
0,93 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 129, 3.10.2026. (LJUBLJANSKA AVENIJA 2B, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINDIJA D.O.O. PAŠTETA PILEĆA 100 g KOKETAnajniže u Studencu 1,09 €10,90 €/kg
- VINDIJA D.O.O. PAŠTETA PILEĆA JETRENA 50 g KOKETAnajniže u Studencu 0,65 €13,00 €/kg
- CEKIN KIDS PAŠTETICA PIL JETR KIDS 25gnajniže u Stridonu 0,32 €12,80 €/kg
- Cekin PAŠTET.PILEĆA JETR. KIDS 100 gnajniže u Konzumu 0,99 €9,90 €/kg
- PAŠ.PILEĆA 30 g VINDIJAnajniže u Studencu 0,55 €18,33 €/kg
- CEKIN PAŠTETA PILEĆA JET 100g CRIJ VINDIJAnajniže u KTC-u 0,77 €7,70 €/kg