PIPI NARANČA 0.50 PET (12)
Lowest today
€1.09
€2.18/l · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.09€2.18/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.09 (3 Oct)
€1.09
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850129064165. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.09 (-18%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PIPI GAZ PIĆE PIPI NARA 0.5L PET DALMACIlowest at Djelo Vodice €1.12€2.24/l
- PIPI PIPI NARANČA 1 l PET GAZIRANI SOKlowest at Studenac promotion €0.90€0.90/l
- PIPI NAPITAK GAZ.NARANČA 1,5 L PIPIlowest at Studenac promotion €1.40€0.93/l
- PIPI GAZ PIĆE PIPI NARANČA 2Llowest at Stridon €2.09€1.04/l
- PIPI 2,0L PIPI NARANČADA PETlowest at Metro €13.73€1.14/l