PIPI NARANČA 0.50 PET (12)
Najniža danas
1,09 €
2,18 €/l · u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,09 €2,18 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,09 € (3.10.)
1,09 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850129064165. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,09 € (-18%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PIPI GAZ PIĆE PIPI NARA 0.5L PET DALMACInajniže u lancu Djelo Vodice 1,12 €2,24 €/l
- PIPI PIPI NARANČA 1 l PET GAZIRANI SOKnajniže u Studencu akcija 0,90 €0,90 €/l
- PIPI NAPITAK GAZ.NARANČA 1,5 L PIPInajniže u Studencu akcija 1,40 €0,93 €/l
- PIPI GAZ PIĆE PIPI NARANČA 2Lnajniže u Stridonu 2,09 €1,04 €/l
- PIPI 2,0L PIPI NARANČADA PETnajniže u Metrou 13,73 €1,14 €/l