SLADO LEDO 120 ml KORNET VANILIJ
Lowest today
€2.00
€16.67/l · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €2.00€16.67/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €2.00 (3 Oct)
€2.00
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850116013213. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€2.00 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED MAXIMO KORNET 160ml LEDOlowest at Kaufland €2.69€16.81/l
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED VANILIJA KORNET 120ml LEDOlowest at Jadranka €1.79€14.92/l
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED KORNET VANILIJAlowest at Kaufland €1.79€14.92/l
- LEDO SLAD KORNET 4X120 ml 480 mllowest at Ribola promotion €3.99€8.31/l
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED FUN TIME M6 BOX KORNET 6X110 ml LEDOlowest at Stridon €3.19€29.00/l