SLADO LEDO 120 ml KORNET VANILIJ
Najniža danas
2,00 €
16,67 €/l · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 2,00 €16,67 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 2,00 € (3.10.)
2,00 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850116013213. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
2,00 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED MAXIMO KORNET 160ml LEDOnajniže u Kauflandu 2,69 €16,81 €/l
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED VANILIJA KORNET 120ml LEDOnajniže u lancu Jadranka 1,79 €14,92 €/l
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED KORNET VANILIJAnajniže u Kauflandu 1,79 €14,92 €/l
- LEDO SLAD KORNET 4X120 ml 480 mlnajniže u Ribolu akcija 3,99 €8,31 €/l
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED FUN TIME M6 BOX KORNET 6X110 ml LEDOnajniže u Stridonu 3,19 €29,00 €/l