Ledo Sladoled kornet vanilija 120 ml
€1.79
€14.92/l · in 12 chains
at Jadranka
Average
€1.91 12 chains
Highest
€2.30 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 26 Aug to 3 Oct
By chain
- Jadranka €1.79€14.92/l
- KTC €1.79€14.92/l
- Kaufland €1.79€14.92/l
- Konzum €1.79€14.92/l
- Plodine €1.79€14.92/l
- Spar €1.79€14.92/l
- Tommy €1.79€14.92/l
- Vrutak €1.79€14.92/l
- Studenac €1.80€15.00/l
- NTL €2.19€18.25/l
- Trgovina Krk €2.29€19.08/l
- Gavranović €2.30€19.17/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850116108896. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Jadranka
-
€1.79 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
€1.79
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
€1.79
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
€1.79 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0001, 3 Oct 2026 (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Plodine
-
€1.79
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
€1.79 (+0%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
€1.79
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
€1.79 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Studenac
-
€1.80
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- NTL
-
€2.19
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
€2.29
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Gavranović
-
€2.30
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED MAXIMO KORNET 160ml LEDOlowest at Kaufland €2.69€16.81/l
- LEDO SLADO LEDO 120 ml KORNET VANILIJlowest at Boso €2.00€16.67/l
- LEDO SLAD KORNET 4X120 ml 480 mllowest at Ribola promotion €3.99€8.31/l
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED KORNET VANILIJAlowest at Kaufland €1.79€14.92/l
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED FUN TIME M6 BOX KORNET 6X110 ml LEDOlowest at Stridon €3.19€29.00/l