800ML ORNEL OMEKŠ CALMING
Lowest today
€19.88
€2.48/l · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €19.88€2.48/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €19.88 (2 Oct)
€19.88
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850105184573. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€19.88 (-17%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ORNEL OMEKŠIVAČ 2,9 L ORNEL CALMINGlowest at Kaufland €3.95€1.36/l
- SAPONIA D.D. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE CALMING 2,4L ORNELlowest at Kaufland promotion €3.95€1.65/l
- SAPONIA D.D. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE CALMING 1,6 L ORNELlowest at KTC €2.99€1.87/l
- SAPONIA D.D. OMEKŠIVAČ CALMING 800 ml ORNELlowest at Metro €1.99€2.49/l
- ORNEL 800ML ORNEL OMEKŠ CALMINGlowest at Metro promotion €31.50€3.28/l
- ORNEL OMEKŠIVAČ 2,4 ml+ 500 ml GR.ORNEL CALMINGlowest at Konzum €3.99€1.66/l