DŽEM MIJEŠ.VOĆE 300g
Lowest today
€1.25
€4.17/kg · in 1 chain
at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €1.25€4.17/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €1.25 (3 Oct)
€1.25
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850104264412. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€1.25 (+5%)
Source: Ribola price list, store 075, 3 Oct 2026 (Trg zrtava Domovinskog rata Brela)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PODRAVKA DŽEM MIJEŠANO VOĆE 360g PODRAVKAlowest at Stridon €1.31€3.64/kg
- PODRAVKA DŽEM MIJEŠANO VOĆE 690g PODRAVKAlowest at Studenac promotion €2.79€4.04/kg
- FRUDELA DŽEM NTL 420 g MIJ.VOĆE FRUDELlowest at Boso €1.75€4.17/kg
- Podravka DŽEM MIJEŠANO VOĆE PODRAV.20 glowest at Metro €0.14€7.00/kg
- VITAMINKA DŽEM MIJEŠANI 650G VITAMINKA (6)lowest at Stridon €2.23€3.43/kg
- VITAMINKA DŽEM MIJEŠANI 365G VITAMINKA (6)lowest at Stridon €1.24€3.40/kg