VOĆNI NAMAZ 6kg MIJ. VOĆE
Lowest today
€10.81
€1.80/kg · in 2 chains
at Ribola
Average
€12.90 2 chains
Highest
€14.99 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €10.81€1.80/kg
- Djelo Vodice €14.99€2.50/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €10.81 (3 Oct)
€10.81
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850104264634. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€10.81 (+0%)
Source: Ribola price list, store 083, 3 Oct 2026 (Dubravica 13 Orebic)
- Djelo Vodice
-
€14.99 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ULTRA PLUS NAMAZ MJ.VOĆ 700 g FRUITY DAYSlowest at Trgocentar promotion €1.79€2.56/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO VOCNI NAMAZ MIJESANO VOCE 500 G PVC PODRAVKAlowest at Stridon €1.90€3.80/kg
- PODRAVKA D.D. VOĆNI NAMAZ MIJEŠANO VOĆE 3 kglowest at Tommy €6.65€2.22/kg
- S-BUDGET VOĆ.NAM.S-BUDG.MIJEŠANI 700 glowest at Spar €2.19€3.13/kg
- NAMAZ VOĆNI MIJEŠANO VOĆE 30KG PODRAVKAlowest at Djelo Vodice €91.14€3.04/kg
- NAMAZ VOĆNI MIJEŠANO VOĆE 12KG AN. PEKlowest at Djelo Vodice €29.99€2.50/kg