PAŠTETA JETRENA 850 g PODRAVKA
Lowest today
€8.89
€177.80/kg · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €8.89€177.80/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €8.89 (3 Oct)
€8.89
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850104209017. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€8.89 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PODRAVKA PAŠTETA PILEĆA JETRENA 95g PODRAVKAlowest at KTC €0.89€8.90/kg
- PODRAVKA PAŠTETA JETRENA 95g LOlowest at Stridon €0.80€8.42/kg
- PODRAVKA D.D. PAŠTETA JETRENA 95 g PIKETAlowest at Stridon €0.35€3.68/kg
- PODRAVKA PAŠTETA JETRENA 50 g PODRAVKA (75)lowest at Stridon €0.53€10.60/kg
- PODRAVKA PAŠTETA JETRENA 30 g PODRAVKA (45)lowest at Stridon €0.33€11.00/kg
- PODRAVKA d.d. PAŠTETA PODRAVKA JETRENA 835glowest at Gavranović €8.99€10.77/kg