PAŠTETA PODRAVKA JETRENA 835g
Lowest today
€8.99
€10.77/kg · in 1 chain
at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Gavranović €8.99€10.77/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €8.99 (3 Oct)
€8.99
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03856020255619
- Gavranović
-
€8.99
Source: Gavranović price list, store 491, 3 Oct 2026 (Dr.Slavka Rozgaja 13, KARLOVAC)
Other sizes
- PODRAVKA PAŠTETA PILEĆA JETRENA 95g PODRAVKAlowest at KTC €0.89€9.37/kg
- PODRAVKA PAŠTETA JETRENA 95g LOlowest at Stridon €0.80€8.42/kg
- PODRAVKA D.D. PAŠTETA JETRENA 95 g PIKETAlowest at Stridon €0.35€3.68/kg
- PODRAVKA PAŠTETA JETRENA 850 g PODRAVKAlowest at Stridon €8.89
- PODRAVKA PAŠTETA JETRENA 50 g PODRAVKA (75)lowest at Stridon €0.53€10.60/kg
- PODRAVKA PAŠTETA JETRENA 30 g PODRAVKA (45)lowest at Stridon €0.33€11.00/kg