AMBAL BOCA 400 ml PIVO HEINEKEN
Lowest today
€0.20
€0.50/l · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €0.20€0.50/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €0.20 (3 Oct)
€0.20
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850103995263. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€0.20 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- HEINEKEN HRVATSKA D.O.O. PIVO HEINEKEN 0,4L POV. BOCA KARL.PIV.lowest at Djelo Vodice €1.15€2.88/l
- HEINEKEN PIVO HEINEKEN 0.25 POV (24)lowest at Stridon €0.95€3.80/l
- HEINEKEN PIVO HEINEKEN 0,33 L BOCAlowest at Ribola €1.55
- KRUŠOVICE PIVO KRUŠOVICE 0.5L POV AMBALAŽAlowest at Spar €1.22€2.44/l
- HEINEKEN HRVATSKA D.O.O. PIVO LAŠKO ZLATOROG 0,5L POVRATNA BOCAlowest at Vrutak €0.99€1.98/l
- KARLOVAČKO PIVO PIVO KARLOVAČKO 0,33 L BOCAlowest at Stridon €1.08€3.27/l