AMBAL BOCA 400 ml PIVO HEINEKEN
Najniža danas
0,20 €
0,50 €/l · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 0,20 €0,50 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,20 € (3.10.)
0,20 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850103995263. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
0,20 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- HEINEKEN HRVATSKA D.O.O. PIVO HEINEKEN 0,4L POV. BOCA KARL.PIV.najniže u lancu Djelo Vodice 1,15 €2,88 €/l
- HEINEKEN PIVO HEINEKEN 0.25 POV (24)najniže u Stridonu 0,95 €3,80 €/l
- HEINEKEN PIVO HEINEKEN 0,33 L BOCAnajniže u Ribolu 1,55 €
- KRUŠOVICE PIVO KRUŠOVICE 0.5L POV AMBALAŽAnajniže u Sparu 1,22 €2,44 €/l
- HEINEKEN HRVATSKA D.O.O. PIVO LAŠKO ZLATOROG 0,5L POVRATNA BOCAnajniže u lancu Vrutak 0,99 €1,98 €/l
- KARLOVAČKO PIVO PIVO KARLOVAČKO 0,33 L BOCAnajniže u Stridonu 1,08 €3,27 €/l