PIVO KARLOVAČKO 0,33 l
1,08 €
3,27 €/l · u 11 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,16 € 11 lanaca
Najviša
1,25 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,08 €3,27 €/l
- Plodine 1,10 €3,33 €/l
- KTC 1,11 €3,36 €/l
- Jadranka 1,15 €3,48 €/l
- Ribola 1,15 €3,48 €/l
- Studenac 1,15 €3,48 €/l
- Tommy 1,19 €3,61 €/l
- Trgocentar 1,19 €3,61 €/l
- Vrutak 1,19 €3,61 €/l
- Djelo Vodice 1,25 €3,79 €/l
- Gavranović 1,25 €3,79 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850103000837. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,08 € (-8%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Plodine
-
1,10 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 012, 3.10.2026. (J ZAKNA 12, PULA)
- KTC
-
1,11 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ42, 3.10.2026. (PETRA PRERADOVIcA 2 PITOMACA)
- Jadranka
-
1,15 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Ribola
-
1,15 € (+2%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
1,15 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
1,19 € (+3%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
1,19 € (+4%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Vrutak
-
1,19 € (+5%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
1,25 € (+5%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Gavranović
-
1,25 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 299, 3.10.2026. (Primorska 5, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KARLOVAČKO 2,0L KARLOVAČKO PIVO PETnajniže u Bosi 4,29 €2,15 €/l
- HEINEKEN HRVATSKA D.O.O. PIVO KARLOVAČKO 0.5L POV. BOCA KARLOV.PIVOV.najniže u Studencu akcija 0,99 €1,98 €/l
- KARLOVAČKO PIVO KARL. 4x500 ml LIMENKAnajniže u Bosi 6,29 €3,15 €/l
- PIVO KARLOVAČKO 0,5L BOCAnajniže u lancu Djelo Vodice 1,20 €2,40 €/l
- KARLOVAČKO PIVO KARL. 2 L PETnajniže u Bosi 4,29 €2,15 €/l
- KARLOVAČKO PIVO PIVO KARL RADLER LIM 2 L PETnajniže u Tommyju 3,49 €1,75 €/l