DORINA ČOKOLADA 100G NAPOLIT.
Lowest today
€31.80
€19.88/kg · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €31.80€19.88/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €31.80 (2 Oct)
€31.80
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850102945702. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€31.80 (+86%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Other sizes
- KRAŠ D.D. ČOKOLADA NAPOLITANKE 290 g DORINAlowest at Boso promotion €2.99€10.31/kg
- KRAŠ D.D. ČOKOLADA NAPOLITANKA 100 g DORINAlowest at Lidl €1.45€14.50/kg
- DORINA ČOKOL DORIN 100 g NAPOLITANKElowest at Boso €2.29€22.90/kg
- DORINA ČOKOLADA NAPOL. KAK/ML.100 g Dlowest at Djelo Vodice €1.99€19.90/kg
- DORINA ČOK.NAPO.100glowest at Ribola €1.32€13.20/kg
- Dorina Čokolada s napolitankamalowest at Lidl €2.99€10.31/kg