CILLIT L&R ODSTR.KAM.I HRĐE 450 ml
Lowest today
€3.29
€7.31/l · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €3.29€7.31/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €3.29 (3 Oct)
€3.29
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03830020741013. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€3.29 (-3%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- CILLIT CILLIT BRILLIANT 500 ml ODSTRAlowest at Vrutak €3.19€6.38/l
- CILLIT CILLIT L&R ODSTR KAM HRĐA 700mllowest at Vrutak €6.49€9.27/l
- CILLIT B.450 ml ODST RANJ. KAMENCA I HRĐlowest at Ribola €3.78€8.40/l
- ALCA - Reckitt Benckiser D. ZA ČIŠ. CILLIT ODSTR. KAMENCA I HRĐE 450 ml ALCAlowest at Trgocentar €3.69€8.20/l
- ALCA ZAGREB D.O.O SRED.CILIT L&R 450 ml ODSTR..KAMENCA I HRĐElowest at Studenac promotion €2.00€4.44/l
- CILIT CILLIT L&R ODSTR.KAMENCA I HRĐE 750 mllowest at Stridon €3.21€4.28/l