CILLIT L&R ODSTR.KAM.I HRĐE 450 ml
Najniža danas
3,29 €
7,31 €/l · u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 3,29 €7,31 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 3,29 € (3.10.)
3,29 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03830020741013. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
3,29 € (-3%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- CILLIT CILLIT BRILLIANT 500 ml ODSTRAnajniže u lancu Vrutak 3,19 €6,38 €/l
- CILLIT CILLIT L&R ODSTR KAM HRĐA 700mlnajniže u lancu Vrutak 6,49 €9,27 €/l
- CILLIT B.450 ml ODST RANJ. KAMENCA I HRĐnajniže u Ribolu 3,78 €8,40 €/l
- ALCA - Reckitt Benckiser D. ZA ČIŠ. CILLIT ODSTR. KAMENCA I HRĐE 450 ml ALCAnajniže u Trgocentru 3,69 €8,20 €/l
- ALCA ZAGREB D.O.O SRED.CILIT L&R 450 ml ODSTR..KAMENCA I HRĐEnajniže u Studencu akcija 2,00 €4,44 €/l
- CILIT CILLIT L&R ODSTR.KAMENCA I HRĐE 750 mlnajniže u Stridonu 3,21 €4,28 €/l