Loreal Age specialist 55+ dn. krema 50ml
€3.00
€60.00/l · in 7 chains
at Studenac
Average
€8.58 7 chains
Highest
€9.99 at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenacpromotion €3.00€60.00/l
- Lidl €7.43€148.60/l
- Kaufland €9.89€197.80/l
- Plodine €9.89€197.80/l
- Spar €9.89€197.80/l
- KTC €9.99€199.80/l
- Konzum €9.99€199.80/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03600522550204. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€3.00; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store T783, 3 Oct 2026 (Podkuća 1, GROHOTE)
- Lidl
-
€7.43 (+0%)
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Kaufland
-
€9.89 (+5%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
€9.89
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
€9.89 (+5%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- KTC
-
€9.99
Source: KTC price list, store PJ40, 3 Oct 2026 (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
€9.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
Other sizes
- DERMO EXPERTISE LOREAL KREMA DAN 50 ML AGE SPECIALIST 35+lowest at Kaufland €9.89€197.80/l
- DERMO EXPERTISE LOREAL KREMA DAN 50 ML AGE SPECIALIST 45+lowest at Kaufland €9.89€197.80/l
- DERMO EXPERTISE LOREAL KREMA DAN 50 ML AGE SPECIALIST 45+ SPF 20lowest at Konzum €5.00€100.00/l
- LOREAL KREMA LOREAL DE AGE SPEC 65+ DAN 50MLlowest at Lidl €7.43€148.60/l
Last known prices
We have no price list from dm today.
- dm€8.35 · 2 Oct 2026