Loreal Age specialist 55+ dn. krema 50ml
3,00 €
60,00 €/l · u 7 lanaca
u Studencu
Prosječna
8,58 € 7 lanaca
Najviša
9,99 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 3,00 €60,00 €/l
- Lidl 7,43 €148,60 €/l
- Kaufland 9,89 €197,80 €/l
- Plodine 9,89 €197,80 €/l
- Spar 9,89 €197,80 €/l
- KTC 9,99 €199,80 €/l
- Konzum 9,99 €199,80 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03600522550204. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
3,00 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T783, 3.10.2026. (Podkuća 1, GROHOTE)
- Lidl
-
7,43 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Kaufland
-
9,89 € (+5%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
9,89 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
9,89 € (+5%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- KTC
-
9,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
9,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
Druge veličine
- DERMO EXPERTISE LOREAL KREMA DAN 50 ML AGE SPECIALIST 35+najniže u Kauflandu 9,89 €197,80 €/l
- DERMO EXPERTISE LOREAL KREMA DAN 50 ML AGE SPECIALIST 45+najniže u Kauflandu 9,89 €197,80 €/l
- DERMO EXPERTISE LOREAL KREMA DAN 50 ML AGE SPECIALIST 45+ SPF 20najniže u Konzumu 5,00 €100,00 €/l
- LOREAL KREMA LOREAL DE AGE SPEC 65+ DAN 50MLnajniže u Lidlu 7,43 €148,60 €/l