LOS.PIZ BUIN SPF15 150ml
€14.99
€99.93/l · in 6 chains
at Studenac
Average
€15.78 6 chains
Highest
€17.49 at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenac €14.99€99.93/l
- Konzum €15.00€100.00/l
- Tommy €15.49€103.27/l
- Spar €15.59€103.93/l
- Jadranka €16.09€107.27/l
- Plodine €17.49€116.60/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03574661184265. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€14.99
Source: Studenac price list, store T053, 3 Oct 2026 (Put Gaja 17, IMOTSKI)
- Konzum
-
€15.00 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0200, 3 Oct 2026 (INDUSTRIJSKA ULICA 1A, ZAPREŠIĆ)
- Tommy
-
€15.49 (+15%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Spar
-
€15.59 (+10%)
Source: Spar price list, store 8708, 3 Oct 2026 (donji stupnik gospodarska ulica 5)
- Jadranka
-
€16.09 (-62%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Plodine
-
€17.49
Source: Plodine price list, store 007, 3 Oct 2026 (OSJECKA 50, RIJEKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PIZ BUIN LOSION PIZ BUIN TAN & PROTECT SPF30 150mllowest at Kaufland €15.49€103.27/l
- PIZ BUIN LOSION PIZ BUIN NAKON SUN 200mllowest at Kaufland €9.49€47.45/l
- PIZ BUIN PIZ BUIN LOS. 200 ml ZA HIDR. SPF 30lowest at Tommy €19.99€99.95/l
- PIZ BUIN PIZ BUIN 200 ml ALLERGY LOS. SPF 50+lowest at Tommy €22.99€114.95/l
- PIZ BUIN LOSION PIZ BUIN HYDRO INF SPF 30 150mllowest at Konzum €10.00€66.67/l
- PIZ BUIN LOSION PIZ BUIN HYDRO INF SPF 50 150mllowest at Konzum €15.00€100.00/l