LOS.PIZ BUIN SPF15 150ml
14,99 €
99,93 €/l · u 6 lanaca
u Studencu
Prosječna
15,78 € 6 lanaca
Najviša
17,49 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 14,99 €99,93 €/l
- Konzum 15,00 €100,00 €/l
- Tommy 15,49 €103,27 €/l
- Spar 15,59 €103,93 €/l
- Jadranka 16,09 €107,27 €/l
- Plodine 17,49 €116,60 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03574661184265. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
14,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T053, 3.10.2026. (Put Gaja 17, IMOTSKI)
- Konzum
-
15,00 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0200, 3.10.2026. (INDUSTRIJSKA ULICA 1A, ZAPREŠIĆ)
- Tommy
-
15,49 € (+15%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Spar
-
15,59 € (+10%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8708, 3.10.2026. (donji stupnik gospodarska ulica 5)
- Jadranka
-
16,09 € (-62%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Plodine
-
17,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 007, 3.10.2026. (OSJECKA 50, RIJEKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PIZ BUIN LOSION PIZ BUIN TAN & PROTECT SPF30 150mlnajniže u Kauflandu 15,49 €103,27 €/l
- PIZ BUIN LOSION PIZ BUIN NAKON SUN 200mlnajniže u Kauflandu 9,49 €47,45 €/l
- PIZ BUIN PIZ BUIN LOS. 200 ml ZA HIDR. SPF 30najniže u Tommyju 19,99 €99,95 €/l
- PIZ BUIN PIZ BUIN 200 ml ALLERGY LOS. SPF 50+najniže u Tommyju 22,99 €114,95 €/l
- PIZ BUIN LOSION PIZ BUIN HYDRO INF SPF 30 150mlnajniže u Konzumu 10,00 €66,67 €/l
- PIZ BUIN LOSION PIZ BUIN HYDRO INF SPF 50 150mlnajniže u Konzumu 15,00 €100,00 €/l