COCA COLA 0,25 l
€1.01
€4.04/l · in 10 chains
at Stridon
Average
€1.17 10 chains
Highest
€1.29 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.01€4.04/l
- KTC €1.08€4.32/l
- Studenac €1.15€4.60/l
- Jadranka €1.16€4.64/l
- Djelo Vodice €1.19€4.76/l
- Plodine €1.19€4.76/l
- Ribola €1.19€4.76/l
- Vrutak €1.19€4.76/l
- Gavranović €1.25€5.00/l
- Trgocentar €1.29€5.16/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 00000054490086. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.01 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.78, 3 Oct 2026 (Domžalska ulica 3, Koprivnica)
- KTC
-
€1.08
Source: KTC price list, store PJ40, 3 Oct 2026 (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Studenac
-
€1.15
Source: Studenac price list, store 1042, 3 Oct 2026 (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Jadranka
-
€1.16 (+2%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Djelo Vodice
-
€1.19 (+9%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Plodine
-
€1.19
Source: Plodine price list, store 005, 3 Oct 2026 (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
- Ribola
-
€1.19 (+12%)
Source: Ribola price list, store 054, 3 Oct 2026 (Dinka Simunovica 14B Split)
- Vrutak
-
€1.19 (+6%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Gavranović
-
€1.25
Source: Gavranović price list, store 299, 3 Oct 2026 (Primorska 5, KARLOVAC)
- Trgocentar
-
€1.29 (+18%)
Source: Trgocentar price list, store P080, 3 Oct 2026 (103 BRIGADE 8 ZABOK)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- BEZALKOHOLNA PIĆA COCA-COLA COCA COLA 0,33 l LIMENKAlowest at Stanic promotion €0.79€2.39/l
- COCA-COLA PIĆE COLA 330 ml COCA-COL.LIM.Nlowest at Boso €0.99€3.00/l
- COCA COLA GAZ PIĆE COCA COLA ZERO ZERO 0.5Llowest at Metro €1.13€2.26/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK COCA COLA 2L PET COCA COLA BEVERAGlowest at Stanic promotion €1.99€0.99/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK COCA COLA 1L PET COCA COLAlowest at Metro €1.55€1.55/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK COCA COLA 0,5L PET COCA COLAlowest at Metro €1.10€2.20/l