COCA COLA 0,25 l
1,01 €
4,04 €/l · u 10 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,17 € 10 lanaca
Najviša
1,29 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,01 €4,04 €/l
- KTC 1,08 €4,32 €/l
- Studenac 1,15 €4,60 €/l
- Jadranka 1,16 €4,64 €/l
- Djelo Vodice 1,19 €4,76 €/l
- Plodine 1,19 €4,76 €/l
- Ribola 1,19 €4,76 €/l
- Vrutak 1,19 €4,76 €/l
- Gavranović 1,25 €5,00 €/l
- Trgocentar 1,29 €5,16 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 00000054490086. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,01 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.78, 3.10.2026. (Domžalska ulica 3, Koprivnica)
- KTC
-
1,08 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Studenac
-
1,15 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Jadranka
-
1,16 € (+2%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Djelo Vodice
-
1,19 € (+9%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Plodine
-
1,19 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 005, 3.10.2026. (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
- Ribola
-
1,19 € (+12%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 054, 3.10.2026. (Dinka Simunovica 14B Split)
- Vrutak
-
1,19 € (+6%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Gavranović
-
1,25 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 299, 3.10.2026. (Primorska 5, KARLOVAC)
- Trgocentar
-
1,29 € (+18%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BEZALKOHOLNA PIĆA COCA-COLA COCA COLA 0,33 l LIMENKAnajniže u lancu Stanic akcija 0,79 €2,39 €/l
- COCA-COLA PIĆE COLA 330 ml COCA-COL.LIM.Nnajniže u Bosi 0,99 €3,00 €/l
- COCA COLA GAZ PIĆE COCA COLA ZERO ZERO 0.5Lnajniže u Metrou 1,13 €2,26 €/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK COCA COLA 2L PET COCA COLA BEVERAGnajniže u lancu Stanic akcija 1,99 €0,99 €/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK COCA COLA 1L PET COCA COLAnajniže u Metrou 1,55 €1,55 €/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK COCA COLA 0,5L PET COCA COLAnajniže u Metrou 1,10 €2,20 €/l