Butter at Trgovina Krk
On 3 Oct 2026, the lowest price we found at Trgovina Krk was €1.69 (€6.76/kg). Lowest price we found across all chains: €1.04 (€4.16/kg) at Lidl.
Updated 3 Oct 2026 from the published price lists; prices without a loyalty card.
Lowest price we found
€1.69
€6.76/kg
at Trgovina Krk
Products
- MASLAC 250 gr 82% m.m JAEGER ALPINETTA€1.69 · €6.76/kg
- MASLAC DOMAĆI 250 g MILKA€2.99 · €11.96/kg
- MASLAC I KLASE 250 g DUKAT€2.99 · €11.96/kg
- MASLAC I KL. 250 g ZDE€3.99 · €15.96/kg
- MASLAC 250 g VINDIJA€4.19 · €16.76/kg
- MASLAC 250 g VERONIKA€4.29 · €17.16/kg
- MASLAC BAYERLAND 250 g STANIĆ€6.49 · €25.96/kg
Other chains
- Lidl€1.04 · €4.16/kg
- Plodine€1.15 · €4.60/kg
- Konzum€1.19 · €4.76/kg
- Tommy€1.19 · €4.76/kg
- Kaufland€1.37 · €5.48/kg
- Studenac€1.77 · €7.08/kg
- Spar€1.85 · €7.40/kg
- Eurospin€1.99 · €7.96/kg
- NTL€1.99 · €7.96/kg
- Stanic€1.99 · €7.96/kg
- KTC€2.49 · €9.96/kg
- Ribola€2.49 · €9.96/kg
- Stridon€2.49 · €9.96/kg
- Gavranović€2.99 · €11.96/kg
How we compare
Compared: butter, 250 g.
Trgovina Krk stores whose price lists we read: 13.
We leave out prices under half the median of the chains' lowest prices: in the files these are mostly errors.
Fewest stores for a chain page: 10.
One explanation above was written by AI; the prices come from the price lists.