Maslac u lancu Trgovina Krk
Na dan 3.10.2026. najniža cijena koju smo našli u lancu Trgovina Krk: 1,69 € (6,76 €/kg). Najniža cijena koju smo našli u svim lancima: 1,04 € (4,16 €/kg) u Lidlu.
Ažurirano 3.10.2026. iz objavljenih cjenika; cijene bez kartice vjernosti.
Najniža cijena koju smo našli
1,69 €
6,76 €/kg
u lancu Trgovina Krk
Proizvodi
- MASLAC 250 gr 82% m.m JAEGER ALPINETTA1,69 € · 6,76 €/kg
- MASLAC DOMAĆI 250 g MILKA2,99 € · 11,96 €/kg
- MASLAC I KLASE 250 g DUKAT2,99 € · 11,96 €/kg
- MASLAC I KL. 250 g ZDE3,99 € · 15,96 €/kg
- MASLAC 250 g VINDIJA4,19 € · 16,76 €/kg
- MASLAC 250 g VERONIKA4,29 € · 17,16 €/kg
- MASLAC BAYERLAND 250 g STANIĆ6,49 € · 25,96 €/kg
Drugi lanci
- Lidl1,04 € · 4,16 €/kg
- Plodine1,15 € · 4,60 €/kg
- Konzum1,19 € · 4,76 €/kg
- Tommy1,19 € · 4,76 €/kg
- Kaufland1,37 € · 5,48 €/kg
- Studenac1,77 € · 7,08 €/kg
- Spar1,85 € · 7,40 €/kg
- Eurospin1,99 € · 7,96 €/kg
- NTL1,99 € · 7,96 €/kg
- Stanic1,99 € · 7,96 €/kg
- KTC2,49 € · 9,96 €/kg
- Ribola2,49 € · 9,96 €/kg
- Stridon2,49 € · 9,96 €/kg
- Gavranović2,99 € · 11,96 €/kg
Sve namirnice u lancu Trgovina Krk
Kako uspoređujemo
Što uspoređujemo: maslac, 250 g.
Trgovine lanca Trgovina Krk čije smo cjenike pročitali: 13.
Cijene niže od polovice srednje najniže cijene po lancima izostavljamo: u datotekama su to većinom pogreške.
Najmanje trgovina za stranicu lanca: 10.
Jedno objašnjenje iznad napisala je umjetna inteligencija; cijene su iz cjenika.