Coffee at NTL
On 3 Oct 2026, the lowest price we found at NTL was €5.43 (€13.58/kg). Lowest price we found across all chains: €3.09 (€7.73/kg) at Stridon.
Updated 3 Oct 2026 from the published price lists; prices without a loyalty card.
Lowest price we found
€5.43
€13.58/kg
at NTL
Products
- KAVA MLJEVENA TO JE TO 400 g€5.43 · €13.58/kg
- KAVA MLJEVENA 500 g FO MINAS ANAMARIJA€6.99 · €13.98/kg
- KAVA MLJEVENA 400 g ARABESCA€6.29 · €15.73/kg
- KAVA MLJEVENA 500 g MINAS TOJETO€7.99 · €15.98/kg
- KAVA MLJEVENA ANAMARIJA 400G€7.49 · €18.73/kg
- KAVA GLORIA MLJEVENA 400g€7.89 · €19.73/kg
- KAVA JUBILARNA MLJEVENA 400 g€8.29 · €20.73/kg
- KAVA MLJEVENA 400 g CREMA FRANCK€8.29 · €20.73/kg
- KAVA MLJEVENA BARCAFFE 400 g€9.59 · €23.98/kg
Other chains
- Stridon€3.09 · €7.73/kg
- Plodine€3.99 · €9.98/kg
- Kaufland€4.99 · €9.98/kg
- Lidl€4.99 · €9.98/kg
- Tommy€4.99 · €9.98/kg
- Eurospin€5.99 · €11.98/kg
- Boso€6.39 · €12.78/kg
- Stanic€5.39 · €13.48/kg
- Trgovina Krk€5.43 · €13.58/kg
- Konzum€6.79 · €13.58/kg
- Spar€6.79 · €13.58/kg
- KTC€7.99 · €15.98/kg
- Studenac€8.29 · €20.73/kg
- Gavranović€8.99 · €22.48/kg
How we compare
Compared: ground coffee, 400 to 500 g pack.
NTL stores whose price lists we read: 341.
We leave out prices under half the median of the chains' lowest prices: in the files these are mostly errors.
Fewest stores for a chain page: 10.
One explanation above was written by AI; the prices come from the price lists.