Kava u NTL-u
Na dan 3.10.2026. najniža cijena koju smo našli u NTL-u: 5,43 € (13,58 €/kg). Najniža cijena koju smo našli u svim lancima: 3,09 € (7,73 €/kg) u Stridonu.
Ažurirano 3.10.2026. iz objavljenih cjenika; cijene bez kartice vjernosti.
Najniža cijena koju smo našli
5,43 €
13,58 €/kg
u NTL-u
Proizvodi
- KAVA MLJEVENA TO JE TO 400 g5,43 € · 13,58 €/kg
- KAVA MLJEVENA 500 g FO MINAS ANAMARIJA6,99 € · 13,98 €/kg
- KAVA MLJEVENA 400 g ARABESCA6,29 € · 15,73 €/kg
- KAVA MLJEVENA 500 g MINAS TOJETO7,99 € · 15,98 €/kg
- KAVA MLJEVENA ANAMARIJA 400G7,49 € · 18,73 €/kg
- KAVA GLORIA MLJEVENA 400g7,89 € · 19,73 €/kg
- KAVA JUBILARNA MLJEVENA 400 g8,29 € · 20,73 €/kg
- KAVA MLJEVENA 400 g CREMA FRANCK8,29 € · 20,73 €/kg
- KAVA MLJEVENA BARCAFFE 400 g9,59 € · 23,98 €/kg
Drugi lanci
- Stridon3,09 € · 7,73 €/kg
- Plodine3,99 € · 9,98 €/kg
- Kaufland4,99 € · 9,98 €/kg
- Lidl4,99 € · 9,98 €/kg
- Tommy4,99 € · 9,98 €/kg
- Eurospin5,99 € · 11,98 €/kg
- Boso6,39 € · 12,78 €/kg
- Stanic5,39 € · 13,48 €/kg
- Trgovina Krk5,43 € · 13,58 €/kg
- Konzum6,79 € · 13,58 €/kg
- Spar6,79 € · 13,58 €/kg
- KTC7,99 € · 15,98 €/kg
- Studenac8,29 € · 20,73 €/kg
- Gavranović8,99 € · 22,48 €/kg
Kako uspoređujemo
Što uspoređujemo: mljevena kava, pakiranje od 400 do 500 g.
Trgovine lanca NTL čije smo cjenike pročitali: 341.
Cijene niže od polovice srednje najniže cijene po lancima izostavljamo: u datotekama su to većinom pogreške.
Najmanje trgovina za stranicu lanca: 10.
Jedno objašnjenje iznad napisala je umjetna inteligencija; cijene su iz cjenika.