Snacks

2,587 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. KOLUMBO KOLUMBO ČOKOLADA 50 g (36) KRAŠlowest at Stridon €0.66€13.20/kg
  2. MLIJ.ČOK.0,2L VINDIJAlowest at Studenac promotion €0.66€3.30/l
  3. MY LIFE ZOB. KASA COK 65 G MY LIFElowest at Plodine €0.66€10.15/kg
  4. FUN&FIT KAŠA ZOB FUN&FIT ČOKOLADA 60 glowest at Konzum promotion €0.68€11.33/kg
  5. KNOPPERS DESERT KNOPPERS NUTBAR 40glowest at Metro €0.68€17.00/kg
  6. KNOPPERS DESERT KNOPPERS PEANUT BAR 40glowest at Metro €0.68€17.00/kg
  7. JAFFA CRVENKA BISKVIT TRIPLE CHOCO JAFFA 58 Glowest at Plodine promotion €0.68€11.72/kg
  8. JAFFA CRVENKA BISKVIT CHOCO CREAM JAFFA 75 Glowest at Plodine promotion €0.68€9.07/kg
  9. ALCA ZAGREB D.O.O KOLAČ BROWNIE CHOCO 75 g JAFFAlowest at Plodine promotion €0.68€9.07/kg
  10. NO BRAND COKOLADA S RIZOM 30Glowest at Eurospin €0.69€23.00/kg
  11. ETI VAFEL TAM. ČOKOLADA 50 g ETIlowest at Studenac €0.69€13.80/kg
  12. Kraš Životinjsko carstvo čokoladalowest at Lidl €0.69€46.00/kg
  13. ČOK.MILKA LEO 33Glowest at Djelo Vodice €0.69€20.91/kg
  14. FERRERO KINDER DELICE 39 Glowest at Tommy promotion €0.69€17.69/kg
  15. USK.BOMBONIJER.100 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €0.69€6.90/kg
  16. KEKS ČOKO.KREMA 72g TEMPOlowest at Ribola €0.69
  17. MONTE DESERT MONTE LJEŠNJAK 4X100g ZOTTlowest at Tommy €0.69€6.90/kg
  18. TORTICA DESERT ČOKOLADNA TORTICA DUO 2X25glowest at Spar promotion €0.69€13.80/kg
  19. DORINA DESERT DORINA KREM LJEŠNJAK 37 glowest at Lidl €0.69€18.65/kg
  20. Zott GRIZ BELRISO ČOK/CIMET 130 glowest at Spar promotion €0.69€5.31/kg