Snacks

2,587 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. CHOCOPACK DJED BOŽIĆNJAK 100 g CHOCOPACKlowest at Trgocentar €0.58€5.80/kg
  2. FILIR D.O.O. ČOKOLADNI VAFEL NUSSINI 31,5 g MILKAlowest at Metro €0.58€18.12/kg
  3. JIMMY KEKS ČOKOLADA 32 g JIMMYlowest at Plodine €0.59€18.44/kg
  4. DOLCIANDO KORNET ČOKOLADA 125ml/67glowest at Eurospin €0.59€8.81/l
  5. MAXIM CROWN ČOKOLADA SA BISKVITOM 66Glowest at Djelo Vodice €0.59€8.94/kg
  6. KRAS TJEDNE NARUDZBE COKOLADA TAMNA COKOLADA RIZA 26 G DORINAlowest at Lidl €0.59€22.69/kg
  7. HURA NATURA KAŠA ZOBENA ČOKOLADA 65g HURA NATURAlowest at NTL €0.59€9.08/kg
  8. Ballino Sladoled u kornetu - čokoladalowest at Lidl €0.59€4.92/l
  9. K-Classic KLC.Sladoled kornet čokolada 120mllowest at Kaufland €0.59€4.92/l
  10. DOBRA ZOBENA KASA RIZINA KASA COKOLADA BANANA 50 G DOBRAlowest at Kaufland promotion €0.59€11.80/kg
  11. DOBRA ZOBENA KASA ZOBENA KASA LJESNJAK COKOLADA 65 G BIOPLODlowest at Kaufland promotion €0.59€9.08/kg
  12. ČOK. MILKA SNJEŠKO 15glowest at Studenac €0.59€39.33/kg
  13. VAFLI DIJAB.ČOK.40glowest at Ribola €0.59€14.75/kg
  14. FERRERO DESERT KINDER CARDS 25.6glowest at KTC €0.59
  15. BINGO ČOK.LJEŠ.90 g BINGOlowest at Trgocentar €0.59
  16. NO BRAND ČOKO FIGURA SVETI NIKOLA 60glowest at Djelo Vodice €0.59€9.83/kg
  17. QUICKIE KROA.ČOK.MINI 65 g KOREKT ZGlowest at Stridon €0.59€9.08/kg
  18. NESTLE FITNESS BAR ČOK. BAD.23,5 g NElowest at Tommy promotion €0.59€25.11/kg
  19. Boom Box KEKS ZOB.B.BOX KOKOS BAD.20 glowest at Kaufland €0.59€29.50/kg
  20. C.A.K. SEZONA ČOK. ADVENTSKI KALENDAR WAVI 50 glowest at Studenac promotion €0.59€11.80/kg