Snacks
3,617 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- ULTRA ČOKO.MINI JAJA 70 g ULTRAlowest at Konzum €0.30€4.29/kg
- K-Winteredition K-WH Kuglice čoko.mliječ.lješnj.150glowest at Kaufland €0.30€2.00/kg
- MILKA CHOCO PROGRAM COK. SNJEGOVIC 50 G MILKAlowest at Konzum €0.30€6.00/kg
- FIBIS D.O.O. NAPOLITANKE MIGNON BAR 26g KOESTLINlowest at Boso €0.30€11.54/kg
- KRAS IMPULSI COK.ZIV.CARS.MILKSY KRAS EXPRESS 20 Glowest at Plodine €0.30€15.00/kg
- SMIJEŠAK PUDING ČOKOLADA 45 g SMIJEŠAKlowest at NTL €0.31€7.75/kg
- BARON INTERNATIONAL DOO KROASAN S ČOK.KREMOM 50g BARONlowest at Ribola €0.31€6.20/kg
- TORTICA NARANCA/COK.25Glowest at Plodine €0.33€13.20/kg
- KANDIT ČOKOL KANDI 30 g EXTRA NOVIlowest at Boso €0.33€11.00/kg
- NESTLE CHOCO KIT KAT POUCH SANTA 66 G NESTLElowest at Kaufland €0.33€5.00/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. DESERT KANDI KOKOS 30 G KANDITlowest at Boso €0.33€11.00/kg
- KANDI KANDI KIKIRIKI 35 glowest at Stridon €0.34€9.71/kg
- CERBONA ČOKOL CERBONA 30 g MUESL.JAGODAlowest at Boso €0.34€11.33/kg
- CERBONA ČOKOL CERBONA 30 g MUESL.MAL.LIMlowest at Boso €0.34€11.33/kg
- CERBONA ČOKOL CERBONA 30 g MUESL.LJEŠ.KAlowest at Boso €0.34€11.33/kg
- CERBONA ČOKOL CERBONA 35 g GL.FR.ČOK.VIŠlowest at Boso €0.34€9.71/kg
- CERBONA ČOKOL CERBONA 35 g GL.FR.ČOK.NARlowest at Boso €0.34€9.71/kg
- CERBONA ČOKOL CERBONA 35 g GL.FR.JAG.CHIlowest at Boso €0.34€9.71/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. DESERT KANDI EKSTRA 30 g KANDITlowest at Stridon €0.34€11.33/kg
- MOND MOND KARAMELA 40 glowest at Stridon €0.35€8.75/kg