Fruit

1,349 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. Z BREGOV JOGURT VOĆNI DRINK 150 g MIX Z BREGOVlowest at Jadranka promotion €0.55€3.67/kg
  2. EUROCOMPANY99 D.O.O SJEMENKE SUNCOKRET OLJUŠTENI NATURAL 150 g PERFECT DAYlowest at NTL €0.55€3.67/kg
  3. VINDIJA VINDI SOK COCKTAIL CRVENO VOCE 0,25 Llowest at Vrutak €0.56€2.24/l
  4. BOMB.ŠUM.VOĆ.19,5 g CEDEVITAlowest at Stridon €0.58€29.74/kg
  5. VINDIJA D.O.O. JOGURT ZBREGOV EUFORIJA VANILIJA MIX 150 g VINDIJAlowest at Ribola €0.58€3.87/kg
  6. BOSO VOĆE KRUMPIR CRVENI II KLlowest at Boso €0.59€0.59/kg
  7. BOSO VOĆE KRUMPIR BIJELI II KLlowest at Boso €0.59€0.59/kg
  8. MARJAN VOĆE D.O.O. KUKURUZ KOKIČAR 200 g MARJAlowest at Trgovina Krk €0.59€2.36/kg
  9. DOLCIANDO KORNET ŠUMSKO VOĆE 125ml/67glowest at Eurospin €0.59€8.81/l
  10. JUICE 0,2L CRVENO VOĆElowest at Ribola €0.59€2.95/l
  11. FRUITY DAYS FRUITY DAYS ŠUMSKO VOĆE 0,5 l LEDENI ČAJlowest at Djelo Vodice €0.59€1.18/l
  12. DOBRA ZOBENA KASA RIZINA KASA SUMSKO VOCE 50 G DOBRAlowest at Kaufland promotion €0.59€11.80/kg
  13. NATURA KOKICE ZA MIKROVAL.100 G NATURA MARJAN VOCElowest at Jadranka €0.59€5.90/kg
  14. NATURA KUKURUZ PRŽENI 60 g NATURAlowest at Vrutak €0.59€9.83/kg
  15. ULTRA SEZAM SJEMENK.100 g ULTRAlowest at Jadranka €0.59€5.90/kg
  16. NATURA KIKI.OLJUŠ.70 g NAT URAlowest at Vrutak €0.59€8.43/kg
  17. NATURA KUKURUZ PEČENI 60 g SLANI NATURAlowest at Vrutak €0.59€9.83/kg
  18. NATURA BUČINE GOL.PEČ.50 g NATURAlowest at Vrutak €0.59€11.80/kg
  19. ULTRA CHIA SJEM.100 g ULTR Alowest at Djelo Vodice €0.59€5.90/kg
  20. ULTRA ČAJ ŠUM.VOĆ 30 g ULTRAlowest at Djelo Vodice €0.59€19.67/kg