KORNET ŠUMSKO VOĆE 125ml/67g
Lowest today
€0.59
€8.81/l · in 1 chain
at Eurospin
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Eurospin €0.59€8.81/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 6 days we hold: €0.59 (3 Oct)
€0.59
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03877000945238. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Eurospin
-
€0.59 (+0%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- LEDO SLAD KOR KING JOG-ŠUM VOĆE 167 ml LElowest at Kaufland €1.99€11.92/l
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED STRACCIATELA-ŠUM.VOĆE KORNET 120 ml LEDOlowest at Konzum €1.79€14.92/l
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED KORNET ŠUM.V/STRAlowest at Stridon €1.69€14.08/l
- LEDO KORNET ŠUMSKO VOĆE-STRACCIATELA 120ML LEDOlowest at Stridon €1.19€9.92/l