Fruit

561 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. DELISSA DZEM CRVENO VOCE 310 G DELISSAlowest at Plodine €1.99€6.42/kg
  2. DOBRA KAŠA ZOB ŠUM VOĆE 65g DOBRAlowest at Kaufland promotion €0.53€8.15/kg
  3. DOBRA KAŠA ZOBENA ŠUM VOĆE 4X65G DOBRAlowest at Kaufland promotion €1.79€6.88/kg
  4. DOBRA ZOBENA KASA MUESLI CRUNCHY SUMSKO VOCE XL 1 KG DOBRIlowest at Spar €3.99€3.99/kg
  5. DOBRA ZOBENA KASA MUESLI SUMSKO VOCE CRUNCHY 300 G DOBRIlowest at Kaufland promotion €2.39€7.97/kg
  6. DOBRA ZOBENA KASA RIZINA KASA SUMSKO VOCE 50 G DOBRAlowest at Kaufland promotion €0.59€11.80/kg
  7. DOBRA ZOBENA KASA RIZINA KASA SUMSKO VOCE 60 G BIOPLODlowest at Vrutak €0.75€12.50/kg
  8. DOBRA ZOBENA KASA ZOBENE PAHULJICE SUMSKO VOCE 300 G BIOPLODlowest at Kaufland promotion €2.39€7.97/kg
  9. DOLCIANDO KORNET ŠUMSKO VOĆE 125ml/67glowest at Eurospin €0.59€8.81/l
  10. DOLCIANDO PLOČICE S ARAŠIDIMA I VOĆEM 120glowest at Eurospin €1.59€13.25/kg
  11. DR. OETKER KAŠA DR.OE 51 g ŠUM.VOĆE CHIAlowest at Boso promotion €0.95€18.63/kg
  12. DR. OETKER MUESLI ORAŠ /ŠUM. VOĆE 700 g Dlowest at Tommy €6.19€8.84/kg
  13. DR.OETKER KAŠA ZOBENA 460 g Š.VOĆE VITALIS DR.OETlowest at Ribola €4.79€10.41/kg
  14. DR.OETKER MUESLI PROT. ŠUM.VOĆE 400 g DRlowest at Plodine €5.89€14.72/kg
  15. Day Up Day Up Kaša voćna Forest fruit 120glowest at Kaufland €1.79€14.92/kg
  16. Deluxe Hrskavo voće SK2lowest at Lidl €3.19€31.90/kg
  17. Deluxe Hrskavo voće SK2lowest at Lidl €3.19€31.90/kg
  18. Deluxe Hrskavo voće SK2lowest at Lidl €3.19€31.90/kg
  19. Deluxe Hrskavo voće SK2lowest at Lidl €3.19€31.90/kg
  20. Duc de Coeur Tart s crvenim bobičastim voćemlowest at Lidl €4.29€9.13/kg