Fruit
1,349 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- # Vindija voćni jog.šum.voće 2,4% mm 150 glowest at Kaufland €0.37€2.47/kg
- - Višekratna mrežica za voće i povrćelowest at Lidl €0.89
- - Višekratna mrežica za voće i povrćelowest at Lidl €0.89
- 1100G BIO OPG BBJ VOĆ.NA.MARELlowest at Metro €12.28€11.16/kg
- 1150G OPG BBJ VOĆ.PRELJ.HASKAP-JAB EKOlowest at Metro €20.61€17.92/kg
- 1150G OPG BBJ VOĆ.PRELJ.JAGODA EKOlowest at Metro €20.61€17.92/kg
- 50/1PP OVALNA POSUDA 500MLlowest at Metro €3.74€5.23/kg
- ABACO D.O.O. NOŽ ZA VOĆElowest at NTL €1.08
- ABACO D.O.O. PODLOŽAK VOĆElowest at NTL €1.45
- ACTIMEL JOGURT ACTIMEL VOĆNI 4X100glowest at Lidl €1.59€3.98/kg
- ACTIVE ZONE KUGLICE VOĆ ŠLJI BUN ACTIVE ZONE 144 glowest at Konzum €2.79€19.93/kg
- ACTIVE ZONE KUGLICE VOĆ ŠLJI DAT ACTIVE ZONE 144 glowest at Konzum €2.79€19.93/kg
- ACTIVE ZONE KUGLICE VOĆ ŠLJI MAR ACTIVE ZONE 144 glowest at Konzum €2.79€19.93/kg
- AG FRIGO ŠUMSKO VOĆE 400 g AGlowest at Tommy €4.49€11.22/kg
- AGRISTAR CAJ SUMSKO VOCE XXL 40X2 G AGRISTARlowest at Kaufland €3.19€39.88/kg
- AGRISTAR DOO ČAJ FILTER 20/1 ŠUMSKO VOĆElowest at KTC €2.35€39.17/kg
- AGRISTAR ČAJ ŠUMSKO VOĆE 60g AGRISTARlowest at Konzum €2.39€39.83/kg
- AHMAD CAJ SUMSKO VOCE 20X2 G AHMADlowest at Jadranka €2.65€66.25/kg
- AJAX DISTRIBUCIJA D.O.O. BOMBON JUICY DROP DIPPERZ 96 glowest at Tommy €3.99€41.56/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O. KAŠICA TEK.IMMUNITY 180 g FRUTlowest at KTC €1.69€9.39/kg