Fruit

1,349 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. KRUMPIR BIJELI 5/1lowest at Gavranović €3.99€0.80/kg
  2. Freeway Ledeni čaj šumsko voćelowest at Lidl €1.25€0.83/l
  3. LEDENI CAJ RM LEDENI CAJ SUMSKO VOCE 1,5 L PLODINElowest at Plodine €1.25€0.83/l
  4. SOK VOĆNE KAPI BRESKVA I JABUKA 2Llowest at Djelo Vodice €1.66€0.83/l
  5. BOSO VOĆE MRKVA RFS II KLlowest at Boso €0.89€0.89/kg
  6. Frooty Frooty Nektar Jabuka-š.voće 50% 2L bricklowest at Kaufland €1.79€0.90/l
  7. NO BRAND NEKTAR ŠUMSKO VOĆE 2llowest at Eurospin €1.79€0.90/l
  8. VINDIJA D.O.O. LEDENI ČAJ ŠUM.VOĆE 1,5 L VINDlowest at Stridon €1.36€0.91/l
  9. NTL - Voće i povrće KRUMPIR 2,5 kglowest at Trgovina Krk €2.29€0.92/kg
  10. AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ ŠUMSKO VOĆE 1.5L PET JUICYlowest at Plodine promotion €1.39€0.93/l
  11. S-BUDGET NEK.S-BUDGET JAB. ŠUM.VOĆE 2 Llowest at Spar €1.85€0.93/l
  12. SPAR Vrtovi Hrvatske MANDARINA VH 2 kglowest at Plodine promotion €1.88€0.94/kg
  13. FRUCTAL NEG PIĆE FRUCTAL CLASSIC ŠUM.VOĆE 2Llowest at Kaufland €1.89€0.94/l
  14. FRUITY DAYS ULTRA MULTI 50% 1 l FRUITY DAYS BRIKlowest at Ribola €0.95€0.95/l
  15. STUDENAC-ROBNA MARKA LEDENI ČAJ ŠUMSKO VOĆE TEAMO 1,5 llowest at Studenac €1.42€0.95/l
  16. VINDIJA VINDI SOK VINDI VISNJA 1 Llowest at Stridon €0.96€0.96/l
  17. VOĆ. KAPI JABUKA 2Llowest at Ribola €1.93€0.96/l
  18. BOSO VOĆE LUK LJUBIČASTI II KLlowest at Boso €0.99€0.99/kg
  19. CEDEVITA LED ČAJ CEDEVITA Š VOĆE LIM 1.5 Llowest at Konzum promotion €1.49€0.99/l
  20. K-Classic KLC.Piće neg.crve.voće Multi1,5L PETlowest at Kaufland €1.49€0.99/l