Bread
953 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- PAN PEK - PEKARSTVO S.CIABATTA KRUH 315 G (677710 PDV 5%)lowest at Plodine €1.09€3.46/kg
- JERGOVIĆ MARIJO S.M.P.R."JERGOVIĆ" KRUH NARODNI REZANI 600g JERGOVIĆlowest at KTC €1.09€1.82/kg
- PRHKO D.O.O. KRUH POLUBIJELI 700g PAK PRHKOlowest at KTC €1.10€1.57/kg
- DESPAR KRUH DESPAR BIJELI NAREZ.400 glowest at Spar €1.12€2.80/kg
- DERGEZ KRUH POLUBIJELI 600g REZ DERGEZlowest at Stridon €1.13€1.88/kg
- TKZ KRUH ZADARSKI C T-850 700g ZADARlowest at Konzum €1.13€1.61/kg
- DERGEZ D.O.O KRUH VIKEND POLUBIJELI REZANI 600 g DERGEZlowest at Stridon €1.13€1.88/kg
- DERGEZ D.O.O KRUH VIKEND DRAVSKI KUKURUZNI 500 g DERGEZlowest at Stridon €1.13€2.26/kg
- KRUH DUPLI 400 glowest at KTC €1.15€2.88/kg
- BO Kruh s krumpirom, 400glowest at Lidl €1.15€2.88/kg
- BO Kruh s krumpirom, 400glowest at Lidl €1.15€2.88/kg
- BO Kruh s krumpirom, 400glowest at Lidl €1.15€2.88/kg
- BO Kruh s krumpirom, 400glowest at Lidl €1.15€2.88/kg
- # Krumpirov kruh 400 glowest at Kaufland €1.15€2.88/kg
- MARINERO KRUH MARINERO PAK 500 g KLARAlowest at Tommy €1.15€2.30/kg
- BRIOŠ KRUH PŠENIČNI PAK.350 g BRIOŠlowest at Tommy €1.15€3.29/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH USKRŠNJI 500 g PEKARlowest at NTL €1.15€2.30/kg
- KUKURUZNI MIJEŠANI KRUH 0,400 KG KLARAlowest at Trgocentar €1.18€2.95/kg
- PEKOM D.O.O. KRUH VINOGRADARSKI 400g PAK PEKOMlowest at KTC €1.18€2.95/kg
- KRUH ISTARSKI PAKIRANI 600 glowest at Metro €1.19€1.98/kg