KUKURUZNI MIJEŠANI KRUH 0,400 KG KLARA
Lowest today
€1.18
€2.95/kg · in 1 chain
at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 15 Aug to 3 Oct
By chain
- Trgocentar €1.18€2.95/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €1.18 (2 Oct)
€1.18
15 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 03858881329638. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Trgocentar
-
€1.18 (+6%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KRUH KUKUR.MIJEŠ.REZANI 600 glowest at Stanic promotion €1.02€1.70/kg
- KLARA d.d.-ZAGREBAČKE PEKARNE KRUH MIP KUKURUZNI MIJEŠANI REZANI 500g PAKlowest at KTC €1.85€3.70/kg
- ZAGREBAČKE PEKARNE KLARA D.D. KRUH KUKUR.MIJEŠ.700g MIPlowest at KTC €2.05€2.93/kg
- KLARA-REG. I CENT.PEK KRUH KUKUR.I MIJEŠ. ZP KLARA 400g NARlowest at Studenac €1.69€4.22/kg