Bread
953 products
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sort by:
- Kruh đukin pakirani 700 glowest at KTC €1.59€2.27/kg
- Kruh polubijeli pakirani 700 glowest at Spar €1.59€2.27/kg
- KLARA KRUH POLUBIJELI 700G PAK KLARAlowest at Konzum €1.59€2.27/kg
- BO Kruh s više vrsta sjemenkilowest at Lidl €1.59€2.27/kg
- LUKAČ MIROSLAV - PEKARA SIRAČ KRUH POLUBIJELI 700g PAK SIRAČlowest at KTC €1.59€2.27/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH POLUBIJELI PŠENIČNI 700 g PEKARlowest at NTL €1.59€2.27/kg
- MLINČEK J.D.O.O. KRUH RAŽENI MIJEŠANI 700g PAK MLINČEKlowest at KTC €1.59€2.27/kg
- TKZ KRUH ZADARSKI BIJ PAK 650g TKZlowest at Spar €1.49€2.29/kg
- PEKOM-REG.PEK KRUH VIKEND PAK. 650 glowest at Studenac €1.49€2.29/kg
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR KRUH MOSLAVAC PAK. 650 glowest at Studenac €1.49€2.29/kg
- MARINERO KRUH MARINERO PAK 500 g KLARAlowest at Tommy €1.15€2.30/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH USKRŠNJI 500 g PEKARlowest at NTL €1.15€2.30/kg
- PRHKO D.O.O. KRUH SELJAČKI MIJEŠ.800g PAK PRHKOlowest at KTC €1.85€2.31/kg
- Kruh polubijeli 600 glowest at Spar €1.39€2.32/kg
- ŽITOPROIZVOD D.D. KRUH POLUBIJELI 600g PAK. ŽITOPROIZVODlowest at Gavranović €1.39€2.32/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH MIJEŠANI PŠENIČNI PANONSKI 600 g PEKAR TOMO REZANIlowest at NTL €1.39€2.32/kg
- Kruh peka 900 glowest at Spar €2.09€2.32/kg
- Kruh peka 900 glowest at Spar €2.09€2.32/kg
- KRUH DOM.POLUB.PAK.REZA.600 glowest at Spar €1.40€2.33/kg
- KRUH PEKA PAKIRANI 700 glowest at Spar €1.63€2.33/kg