Bread

1,223 products

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

Filters

  1. BRASNO TENA BRASNO TAM.KRUH T-1600 1 KG TENAlowest at Kaufland €0.99€0.99/kg
  2. METRO CHEF 5KG MC BRAŠNO ZA KRUH I PECVIAlowest at Metro €6.00€1.20/kg
  3. BO Polubijeli domaći kruhlowest at Lidl promotion €0.49€1.22/kg
  4. BO Polubijeli domaći kruhlowest at Lidl promotion €0.49€1.22/kg
  5. BO Polubijeli domaći kruhlowest at Lidl promotion €0.49€1.22/kg
  6. BO Polubijeli domaći kruhlowest at Lidl promotion €0.49€1.22/kg
  7. BO Polubijeli domaći kruhlowest at Lidl promotion €0.49€1.22/kg
  8. BO Polubijeli domaći kruhlowest at Lidl promotion €0.49€1.22/kg
  9. KLARA D.D. KRUH FINI DOMAĆI PAK 700 g KLAlowest at Kaufland €0.90€1.29/kg
  10. PIK RIJEKA - PEKARSTVO NETO NETO S.KRUH DOMACI POLUBIJELI 410G (771881 PDV5%)lowest at Plodine €0.59€1.44/kg
  11. PIK RIJEKA - PEKARSTVO NETO NETO S.KRUH DOMACI BIJELI 410 G (776823 PDV5%)lowest at Plodine €0.59€1.44/kg
  12. # Bijeli kruh 400 g Žitoproizvod_OClowest at Kaufland €0.59€1.47/kg
  13. KLARA KRUH POLUBIJELI 500g PAK KLARAlowest at Spar €0.74€1.48/kg
  14. TKZ KRUH POLUBIJELI 500g TKZlowest at Konzum €0.74€1.48/kg
  15. S-BUDGET Kruh bijeli S Budget 500 glowest at Spar €0.74€1.48/kg
  16. S-BUDGET Kruh polubijeli S Bud.500 glowest at Spar €0.74€1.48/kg
  17. RADNIK KRUH PŠEN POLUBIJ 600g RADNIKlowest at Konzum €0.89€1.48/kg
  18. MLIN I PEKAR KRUH PŠENIČNI POLUBIJELI 650Glowest at KTC €0.97€1.49/kg
  19. GRADSKA PEKARA BJELOVAR KRUH MOSLAVAC 650glowest at Studenac €0.97€1.49/kg
  20. GRADSKA PEKARA BJELOVAR KRUH BJELOVARAC 650 glowest at Studenac €0.97€1.49/kg