Pretraga: sir
100 rezultata
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- PAŠKI SIR SIR POLUTV TRAPIST 200Gnajniže u Tommyju akcija 4,29 €21,45 €/kg
- ŠPIN SIR TVRDI KRAVLJI 230G ŠPINnajniže u lancu Jadranka 5,09 €22,13 €/kg
- PASKA SIRANA SIR PAGUS PREMIUM 300 G PASKA SIRANAnajniže u Plodinama 6,99 €23,30 €/kg
- DUKAT SIR PRESIDENT RIBANAC 100G -15/1-najniže u Stridonu 2,39 €23,90 €/kg
- PASKA SIRANA SIR PAGUS 200 G PASKA SIRANAnajniže u Studencu 4,79 €23,95 €/kg
- PAŠKA SIRANA SIR POLUTV PARENJAK 200 g PAŠKA SIRnajniže u Ribolu 4,79 €23,95 €/kg
- Sirana Gligora Sir Težačkinajniže u Sparu 23,99 €23,99 €/kg
- PAŠKA SIRANA SIR TVRDI MEDITERANO 200 g PAŠKA SIRnajniže u Studencu 4,89 €24,45 €/kg
- PAŠKA SIRANA SIR TVRDI PRIMORAC 200 g PAŠKA SIRnajniže u Studencu 4,95 €24,75 €/kg
- PAŠKA SIRANA SIR TVRDI KRAVLJI 1/8 PAGUSnajniže u Konzumu 24,99 €24,99 €/kg
- Sirana Gligora Sir tvrdi jadranski Gligoranajniže u Sparu 24,99 €24,99 €/kg
- SIRANA MIH SIR TVRDI OTOČAN 45% MIHnajniže u Konzumu 24,99 €24,99 €/kg
- GLIGORA SIR TVRDI KOLAN 190 g GLIGORAnajniže u lancu Jadranka akcija 4,89 €25,74 €/kg
- SIRANA GLIGORA SIR KOLAN DIMLJENI 190 G SIRANA GLIGORAnajniže u lancu Jadranka akcija 4,89 €25,74 €/kg
- Sirana Gligora Sir trapist Kolan Gligoranajniže u Sparu 25,99 €25,99 €/kg
- SIRANA MIH SIR TVRDI DALMATINSKI 300g MIHnajniže u Plodinama 7,99 €26,63 €/kg
- SIR OVIDUR 200g VINDIJAnajniže u Ribolu 5,39 €26,95 €/kg
- SIR CAPRODUR 200g VINDIJAnajniže u Ribolu 5,39 €26,95 €/kg
- MLJEKARA LIV SIR TVRDI LIVANJSKI 180gnajniže u Kauflandu 4,99 €27,72 €/kg
- PAŠKI SIR SIR TVRDI DALMATINAC 200gnajniže u lancu Jadranka akcija 5,59 €27,95 €/kg
Kako su poredani rezultati
Rezultati su poredani prema tome koliko naziv proizvoda odgovara upitu: cijela riječ ide prije djelomične, a podudaranje na početku naziva prije kasnijeg. Ako ništa ne odgovara, tražimo slično napisan upit. Nijedan lanac ni proizvođač ne plaća za mjesto u popisu.