SIR MEDITERANO 200 g
4,89 €
24,45 €/kg · u 5 lanaca
u Studencu
Prosječna
5,65 € 5 lanaca
Najviša
5,99 € u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 4,89 €24,45 €/kg
- Ribola 5,69 €28,45 €/kg
- Tommy 5,69 €28,45 €/kg
- Jadranka 5,99 €29,95 €/kg
- Konzum 5,99 €29,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03859892884413. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
4,89 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- Ribola
-
5,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
5,69 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Jadranka
-
5,99 € (+11%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Konzum
-
5,99 € (+20%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PAŠKA SIRANA SIR TVRDI MEDITERANO VAC PAŠKA SIRANnajniže u Plodinama 24,49 €
- PASKA SIRANA SIR MEDITERANO KOLUT PASKA SIRANAnajniže u Plodinama 23,99 €
- PAŠKA SIRANA CCA 2,4KG MEDITERANO SIR KOLUTnajniže u Metrou 23,09 €23,09 €/kg
- ZDENKA SIR TOPLJENI MEDITERAN 140 G ZDENKAnajniže u Kauflandu akcija 1,55 €11,07 €/kg
- ABC NAMAZ SIR ABC MEDITERAN 100 G BELJE ZVIJEZDAnajniže u Kauflandu 1,35 €13,50 €/kg
- Sir s mediteran.biljem GLIGORAnajniže u Sparu 24,99 €24,99 €/kg