SIR CAPRODUR 200g VINDIJA
Najniža danas
5,39 €
26,95 €/kg · u 2 lanca
u Ribolu
Prosječna
6,69 € 2 lanca
Najviša
7,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 5,39 €26,95 €/kg
- Djelo Vodice 7,99 €39,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 5,39 € (3.10.)
5,39 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850108052985. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
5,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 005, 3.10.2026. (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
- Djelo Vodice
-
7,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Vindija Sir Caprodur tvrdi 1/4 kriškanajniže u Ribolu 19,51 €19,51 €/kg
- Vindija SIR CAPRO FRESH 280 gnajniže u Stridonu 3,83 €13,68 €/kg
- VINDIJA SIR CAPRODUR 280g VINDIJAnajniže u Studencu 10,69 €38,18 €/kg
- VINDIJA D.O.O. SIR RISERVA CAPRODUR EKSTRA TVRDI 260 g VINDIJAnajniže u lancu Djelo Vodice 10,99 €42,27 €/kg
- Vindija Sir Caprodurnajniže u Metrou 29,86 €29,86 €/kg